Úvod » komentáře k utkání

Oloví - Rychnov 2. 9. 2017 11:00 hodin

publikováno 04.09.2017

Utkání : Oloví – Dolní Rychnov

Dne: 2. 9. 2017 11:00 hodin, hřiště Oloví

Počasí: zataženo, mokro

Prezentace:  Hofman Jakub (SZ) ,  Gubčo Ladislav (Ú), Trávníček Petr (Z, O),  Doboš Lukáš (O), Rak Marek (B),  Novák Lukáš (Ú), Gőssl Marek (O),  Svitič Lukáš (Z), Erps Maxim (O), Peleška Tomáš (S).  Zicha Karel (U), Hilko David (Z), Svátek František (nezařazený), Csaladi Jiří (nezařazen), Gubčo Jan (Ú, Z), Bock Daniel (O)

Sestava:  Rak (brankář), Gőssl M. (LO), Erps (SO), Peleška (S), Doboš (PO), Svitič (LZ), Trávníček (SZ, K), Hofman (SZ), Hilko (PZ), Zicha (LÚ), Gubčo Ladislav

Střídání: 46. min Hilko – Hofman R, Svitič – Gubčo J., 55 minuta Zicha – Novák, 72 minuta – Gubčo l. – Csaladi, 85 minuta Csaladi - Svátek

Výsledek: 0:6 (0:2)

Průběh utkání:

1 poločas:

Prvních 25 minut bylo ze strany našeho týmu dobrých. Nahrávky byly přesné, naše mužstvo nechybovalo, přičemž se dařilo přecházet i dlouhými nákopy za obranu hostí.  Bylo i několik náznaků akcí. Vše se zlomilo v 28 minutě, kdy na hranici 25 metrů došlo k faulu, kdy hostující tým rozehrával standardní situaci do pětky, kdy golman zůstal stát a hostující hráč hlavou skóroval a naše mužstvo přestalo najednou hrát, nevím zda to bylo nervozitou ale kazili jsme i jednoduché nahrávky. Nedařila se nám kombinační hra a mužstvo se dostávalo pod tlak. Zanedlouho se opakovala situace, kdy opět šel centr do pětky golman nevyběhl, kdy ale zlikvidoval  stoprocentní šanci. Před půlí jsme opět inkasovali, kdy na mužstvu bylo vidět, že je z toho rozhozené. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:0 pro hosty.

2: poločas:

V druhé půlce se naše mužstvo nedostávalo do hry, kdy až na výjimky nebylo schopné přesně nahrát. V poli hráli dobře Rudolf Hofman, Ladislav Gabčo, Jan Gabčo, Tomnáš Peleška, kteří byli schopni podržet balon a přesně jej přihrát. Dokonce jsme se dostali i do slibných šancí, kdy tyto jsme ale nedokázali proměnit. Naopak jsme dostávali laciné góly, kdy jsme nebyly schopni pokrýt a vytlačit v šestnáctce hráče hostů, kteří dokázali ještě několikrát skórovat. Naší nemohoucnost zakončila slabá střela na bránu, kdy golman tuto neudržel a inkasoval.  

Pozitiva:              - zlepšení pohybu a komunikace na hřišti

                             - nasazení u některých hráčů

                               - ochota porvat se o výsledek

Negativa:              - brankář špatný výkon, nedokázal vybíhat a po inkasovaných gólech ztratil jistotu

                             - po vyhrání hlavičkových soubojů jsme se nedostávali k míči

                            - nedokázali jsme si tělem přikrýt míč ačkoliv jsme ho měli několikrát pod kontrolou

                               -  brankář  postavení při hře, čtení hry, vybíhání, komunikace

Následující tréninky:

Rozehra autového vhazování,  komunikace na hřišti,  zlepšit rozehrání od brány (odkopy trénovat i brankář), hlavičky, útočníci a záložníci přechod 1:1.  Práce s míčem. Vštěpit hráčům, postupný přechod, ne nakopávané dlouhé balony, přihrávky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brankář: poziční hra, vybíhání na centry, čtení hry, odkopy od brány

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Oloví - Rychnov 2. 9. 2017 11:00 hodin
Utkání : Oloví – Dolní Rychnov Dne: 2. 9. 2017 11:00 hodin, hřiště Oloví Počasí: zataženo, mokro Prezentace:  Hofman Jakub (SZ) ,  ...

Kalendář akcí

« 12 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz