Úvod » novinové články FK Oloví

Články ze Sokolovského deníku

Článek ze dne 2. 6. 2009

Vedoucí Nové Sedlo prohrálo v Oloví

Sokolov - Okresní přebor fotbalistů přinesl utkání celků z čela tabulky, Nové Sedlo padlo v Oloví, Jindřichovice se rozešli s Kaceřovem smírně 1:1

Okresní přebor fotbalistů SK Oloví - BU Nové Sedlo B 2:0

SK Oloví – BU Nové Sedlo B 2:0 (1:0). V utkání čtvrtého s prvním byli úspěšnější domácí fotbalisté. Ti se v prvním poločase ujali vedení po přímém kopu, po přestávce si pojistili výhru dalším gólovým zásahem. Branky domácích zaznamenali Zrubec a Valach. Před 50 diváky řídil utkání rozhodčí Cvrk. ŽK: 3:1.

Fotografie ze zápasu: sokolovsky.denik.cz/fotbal_region/fotbalokresolovisedlo.html

Článek ze dne 24. 8. 2010

Okresní přebor odehrál druhé kolo

Sokolov – Fotbalový okresní přebor mužů pokračoval o víkendu svým v pořadí druhým podzimním kolem. Bez ztráty bodu zůstávají tři celky, Krajková, Oloví a béčko Dolního Rychnova. Výhra kola se zrodila v Novém Sedle, kde Svatava inkasovala šest branek. Střelci kola se stali Lukáš Hrouda z Krajkové a Petr Kasal z Nového Sedla, oba fotbalisté zaznamenali hattrick.

SK Oloví – Olympie Březová B 5:1 (2:0)  Domácí se ujali již v prvním poločase dvoubrankového vedení, které si po přestávce pojistili dalšími brankami, a zůstávají tak jedním z trojice týmů s plným bodovým ziskem. Naopak béčko Březové je po dvou kolech bez bodu. Před padesátkou diváků řídil utkání sudí Stodola, který udělil jednu žlutou kartu na straně hostí. Branky domácího týmu obstarali Lupták, Lukáš Doboš, Tomáš Doboš, Křepela a Titěra. Za hosty zaznamenal čestný úspěch Nedbal.

Článek ze dne 29. 9. 2011

Fotbalisté Dynama Krajková vyhráli již počtvrté v řadě

Sokolovsko – V pořadí šesté kolo měl o víkendu na programu fotbalový okresní přebor mužů. V čele zůstává díky lepšímu skóre béčko Slavkova před Olovím. Na třetí příčku se posunula Krajková. Změna potom nastala na chvostu tabulky, na poslední místo spadl po prohře v Jindřichovicích Kaceřov.

OSS Lomnice B – Sport klub Oloví 0:0 (0:0). Celek z Oloví již počtvrté v řadě neinkasoval branku, i když na půdě Lomnice to tentokrát stačilo pouze na bod. Rozhodčí: Hányš. ŽK: 0:1. Diváci: 40.

Článek ze dne 5. 10. 2011

Oloví znovu nedostalo branku

Sokolov – V pořadí již sedmé podzimní kolo odehrál o víkendu fotbalový okresní přebor mužů.

Vedoucí postavení drží nadále béčko Horního Slavkova, které vyhrálo v Dolním Rychnově. V přímém souboji o druhou příčku uspělo Oloví a na třetí příčku poskočila Lomnice. Poslední místo okresu zůstává i po tomto kole Kaceřovu. Potěšitelná byla v tomto kole návštěvnost. Utkání Svatavy s Lomnicí sledovalo 80 diváků, ve Starém Sedle přihlíželo duelu s Jindřichovicemi dokonce 110 příznivců kopané.

Sport klub Oloví – Dynamo Krajková 3:0 (1:0). Zajímavé měření sil celků, kterým se v posledních zápasech dařilo, navíc sousedů v tabulce, zvládli lépe domácí „horalé“, kteří tak ukončili čtyřzápasovou vítěznou sérii Krajkové a sami již popáté v řadě neinkasovali branku. Branky: Lubomír Doboš 2, Jakub Hofman. Rozhodčí: Magula. ŽK: 1:2. Diváci: 40.